В Запорізькій області зафіксовано спалах АЧС


Як повідомили в прес-службі Національної гвардії України, гвардійці 23 бригади НГУ долучились до карантинних заходів в Запорізькій області.

Згідно з запитом начальника ГУНП в Запорізькій області, особовий склад військової частини 3033 залучений до забезпечення карантинних заходів під час ліквідації наслідків Африканської чуми свиней. Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

Починаючи з 28 вересня 50 військовослужбовців в 3 зміни по 8 годин цілодобово несуть службу в селищі Веселий Гай Новомиколаївського району Запорізької області. Гвардійці спільно з працівниками поліції ретельно охороняють уражений район на трьох контрольно-пропускних пунктах.

На виїзді з села працює дезінфікуючий блокпост Держпродспоживслужби. Спеціалісти використовують спеціальний мийно-дезінфікуючий засіб. Ним обробляють колеса, пороги та колісні арки автомобілів. Потім авто має проїхати через спеціальний дезінфікуючий бар’єр з хлорним розчином.

Як повідомляють представники Держпродспоживслужби, станом на сьогоднішній день ліквідовано вже 6 000 поголів’я свиней. За даними ТОВ "Лідер" всього у господарстві на свинофермі утримується понад 8000 голів свиней.

З метою недопущення поширення збудника АЧС нацгвардійці продовжуватимуть здійснювати контрольно-пропускний режим під час проведення карантинних заходів, аж до повної ліквідації та локалізації спалаху хвороби.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_zaporizkiy_oblasti_zafiksovano_spalah_achs_327512.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя