Директора підприємства, де сталися вибухи, звільнили з-під домашнього арешту

image

Головному інженеру та директору ТОВ «Елан-Ві» переобрали запобіжні заходи. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в апеляційному суді. Об этом сообщает weekjournal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, чоловік знаходився під домашнім арештом. Адвокати підозрюваного подали апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді, якою головному інженеру продовжили термін тримання під домашнім арештом у певний період доби.

Захисник зазначив, що через необґрунтованість пред`явленої підозри та недоведеність ризиків подальше перебування підозрюваного під домашнім арештом є невиправданим та безпідставним. Колегія суддів вирішила застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді особистого зобов’язання до закінчення строку досудового розслідування, поклавши на нього ряд обов’язків, передбачених частиною 5 статті 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Стороною захисту другого підозрюваного у справі – директора ТОВ «Елан-Ві» було подано апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді, якою підозрюваному продовжили строк тримання під цілодобовим домашнім арештом.Однак адвокат також подав апеляційну скаргу з проханням обрати запобіжний захід, не пов’язаний з обмеженням у пересуванні в певний час доби.

Відтак директор підприємства також матиме запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до закінчення строку досудового розслідування, поклавши на нього ряд обов’язків, передбачених частиною 5 статті 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, суд продовжує призначати експертизи по справі вибухів у Кіровограді.

Читайте також:

Хто відповідає за розміщення та безпеку заправок у Кіровограді (ВІДЕО)Джерело статті: “http://dozor.kr.ua/post/direktora-pidpriemstva-de-stalisya-vibuhi-zvilnili-z-pid-domashnogo-areshtu-10991.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя